Výroba na zakázku

Naša firma sa špecializuje na výrobu luxusných kožených kabeliek, pánskych aktoviek, peňaženiek a opaskov. Naším mottom je: Kabelky sú našou vášňou a vyrábame ich naozaj srdcom. Ako sme už spomenuli, nevyrábame len krásne dámske kabelky, náš zoznam tovaru je veľmi široký, keďže vyrábame stovky až tisíce výrobkov. Zákazník si môže vybrať z našich už vytvorených dizajnových kolekcií alebo mu vytvoríme dizajn podľa jeho pokynov. Najväčšiu radosť máme, keď vyrábame pod našou značkou ELEGA, ale na výrobok vieme umiestniť aj vlastné logo. Najpodstatnejšia je spokojnosť oboch strán. Naše výrobky musia vyčariť úsmev nielen na našej tvári, ale aj na tvári zákazníka. Naša výrobná kapacita je v tejto chvíli 200 ks kabeliek a aktoviek týždenne (pri malých predmetoch je počet vyšší, hlavne v závislosti od zložitosti). Sme však schopní vyrobiť tovar aj v menších sériách, dokonca len v desiatkach kusov, takže jedinečnosť výrobku zostáva zachovaná.

Naša výroba je založená predovšetkým na ručnej výrobe. Iba proces šitia sa vykonáva na klasických šijacích strojoch. Pri ostatných prácach využívame tradičné postupy s minimálnym využitím automatizácie. Nedôverujeme robotom, pričom veríme v kvalitu ručného remesla.

Pri výrobe sa v čo najväčšej miere spoliehame na české materiály, príležitostne aj zo susedných krajín, pričom dbáme hlavne na kvalitu všetkých použitých komponentov. Svoju prácu zakladáme na dlhodobých vzťahoch, naši dodávatelia sú preverení časom a spoliehame sa na ich kvalitu a prax. Našimi zákazníkmi sú dizajnéri malých štúdií po celej Európe, ale aj veľké značky, ktoré naše výrobky predávajú po celom svete. Často sa na nás obracajú aj spoločnosti z iných odvetví, ktoré používajú naše výrobky ako darčeky pre svojich obchodných partnerov. Dokonca aj naša vláda si nás vybrala ako jedného z dodávateľov darčekov pre svojich partnerov, aby ukázala kvalitu českej práce vo svete.

 

Som DIZAJNÉR alebo MAJITEĽ OBCHODU (a chcem si vyrobiť vlastný model)
Tu záleží na požiadavkách zadávateľa, či má vlastnú vzorku (môže to byť aj papierový model) alebo pripravený papierový šablóny. Potom vytvoríme len vzorku na odsúhlasenie kvality a ceny. Ak má zákazník len náčrt a jasnú predstavu, tak celú technologickú prípravu robíme my. Pod technologickou prípravou rozumieme vytvorenie papierového vzoru, na základe ktorého spočítame spotrebu materiálu a vypočítame konečnú cenu výrobku. Naplánujeme technologické kroky výroby a vytvorenie vzorky.

V závislosti od zložitosti výrobku sú rôzne časové rámce technologickej prípravy. Výroba vzorky trvá od 6 do 24 hodín. Vzorku sme schopní pripraviť do 14-60 dní od objednania (závisí to od kapacity technológa). Pre zákazníka sme schopní získať všetky materiál, ak je s klasickou podšívkou, koženými a kovovými doplnkami. Kožu získavame z českých, príležitostne z talianskych garbiarní, odkiaľ dostávame predpripravený vzorkovník s obrovskou škálou farieb. V prípade špeciálnych materiálov - textilu, pletenín, syntetickej kože, kožušiny a podobne, sme schopní tieto materiály použiť na výrobu, nevieme ich však objednať a nemôžeme zaručiť ich kvalitu.

Minimálne množstvo na výrobu je 50 ks na model. Menšie množstvá sú možné len za príplatok. Dodacia lehota je 1-3 mesiace od odsúhlasenia vzorky a zaplatenia zálohy (závisí od výrobnej kapacity). Súčasťou výroby je aj vytvorenie raznice s logom zákazníka. V prípade tlakovej raznice je možné použiť zlatý alebo strieborný pásik. V prípade kovového loga sme schopní zabezpečiť jeho výrobu. Minimálne množstvo na tento účel je 2000 ks. Vieme zabezpečiť individuálnu výrobu a balenie predmetov do prachových vreciek s logom.

 

Som NÁKUPCA ZNAČKY a chcem vyrobiť kolekciu.
Tu sa zoznam služieb veľmi nelíši od sekcie pre DIZAJNÉROV a MAJITEĽOV OBCHODOV. V prípade výroby viac ako 100 ks vieme ponúknuť množstevnú zľavu.

Pri výrobe viac ako 50ks na vzorku umožňujeme zákazníkovi vybrať si rezacie nože, ak ich zákazník vlastní. Tieto nože sa líšia výrobou. Ponúkame možnosť použiť naše modely od značky ELEGA, kde je možné zmeniť materiál a logo. V takom prípade nie je potrebné platiť za technologickú prípravu. Všetky detaily sú už hotové, dokonca aj s reznými nožmi.

 

Máte vlastný projekt, ktorý potrebujete realizovať?
Našou hlavnou činnosťou je výroba kabeliek, ale máme záujem aj o iné výrobky, ako sú rôzne druhy puzdier, obalov, tašiek, popruhov, či už z kože, koženky alebo pevnej tkaniny. Vyrobili sme inteligentné puzdrá na cigarety na mieru. Pre nemeckého zákazníka vyrábame kryty na vírivky. Pre Holandsko montujeme výlisky pre kyslíkové masky. Pre rakúskeho výrobcu vody sme vyrobili obaly na fľaše z drvenej kože. Máme skúsenosti s výrobou veľkých kufrov - na gitary, tenisové rakety atď. Pre ostatných zákazníkov vyrábame výrobky z pravej krokodílej, hadej kože alebo kožušiny. Žiadny projekt nám nie je cudzí.

 

Chcete si vytvoriť vlastnú kolekciu alebo projekt?
V prípade záujmu o výrobu pre vašu značku nás neváhajte kontaktovať e-mailom: p.sedinova@elega.cz či telefónom +420 731 717 665. Radi s vami prediskutujeme všetky možnosti výroby.