Príbeh ELEGY

ELEGA je rodinná firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradíciou, bola založená v roku 1992 po sprivatizovaní národného podniku Gala. Špecializujeme sa na luxusné kožené kabelky, ale náš sortiment zahŕňa aj ďalšie doplnky, ako sú aktovky, tašky na notebook, peňaženky a opasky. Všetky sú vyrobené z najlepších talianskych a českých materiálov. V našej dielni zamestnávame približne 40 ľudí. Väčšina našich výrobkov v súčasnosti zostáva v Európe, ale naše kabelky nájdete aj v Saudskej Arábii.

Pokračujeme vo viac ako storočnej tradícii a zároveň do nášho sortimentu zavádzame moderné prvky. Naše kabelky sú príkladom krásneho remeselného spracovania, kde je každý kus originálom vyladeným do posledného detailu. Každú jeseň predstavujeme niekoľko nových línií kabeliek, aby sa naši zákazníci mohli vždy tešiť na niečo nové. Vytváranie nových kolekcií, ktoré vyčarujú úsmev na tvárach našich zákazníkov, nás robí šťastnými.;

Sme hrdými držiteľmi certifikátu ČESKÝ VÝROBEK. Všetky naše výrobky sú kompletne vyrobené v našej spoločnosti v Třebechoviciach pod Orebom, pokiaľ nie je uvedené inak (šály, rukavice a niektoré peňaženky).

 

S kým spolupracujeme?

V roku 2014 sme založili novú značku ELEGA by Dana M, ktorá vzišla zo spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Tú sme sprvu oslovili kvôli jej záľube v kabelkách, aby sa stala hlavnou tvárou našej kolekcie. Už skoro však bolo zrejmé, že táto spolupráca je ešte len začiatok. Herečka si totiž luxusné kabelky nielen rada nakupuje, ale tiež sa v móde vyzná a o kabelkách má značný prehľad. Dana navrhla, aby sme spoločne vytvorili úplne novú kolekciu vychádzajúcu nielen z našich skúseností, ale aj z jej nápadov a citu pre detail. Tak vznikla značka ELEGA by Dana M, pod ktorou každý polrok prezentujeme nové kolekcie.

Spolupracujeme s poprednými českými a zahraničnými návrhármi, vrátane krajčírskych ateliérov. Pri luxusných kolekciách spolupracujeme s tradičnou českou sklárskou firmou PRECIOSA.

Slovo majiteľky Evy Šedinovej

Náš slogan znie ,,Kabelky sú naša vášeň.” My ich naozaj robíme srdcom. Veľa našich zamestnancov u nás pracuje celý život a kabelky sa stali ich životnou náplňou. Nie inak je to aj pre mňa a moju rodinu. Obchádzame veľtrhy, jednáme s dodávateľmi materiálov aj predajcami kabeliek, aby sme pre svojich zákazníkov zohnali najlepšie kože, poznali najnovšie Európske trendy a vedeli, po čom naši zákazníci, či skôr zákazníčky túžia. Je to práca náročná, ale naozaj krásna.“Majiteľka vedie našu spoločnosť od privatizácie a vďaka tomu, že sama vyštudovala výrobu kabeliek, máme najlepší odborný dohľad. Spolu so svojou rodinou dohliada na výrobu a chod celej spoločnosti.

Kde nás nájdete?

Naše výrobky si můžete prohlédnout v našem internetovém obchodě nebo můžete navštívit kamennou prodejnu v sídle firmy v Třebechovicích pod Orebem, kde naleznete všechny naše produkty. Navštívit můžete i naše partnerské prodejny po celé České republice a na Slovensku - mapa prodejen

Chcete vedieť viac o výrobe našich kabeliek?

Pozrite sa do sekcie České kabelky. Nie sme len e-shop, sme výrobcovia, preto sa na nás neváhajte obrátiť v rámci záručného aj pozáručního servisu. Viac informácií o týchto servisoch se dozviete tu. Páči sa Vám naša kabelka, ale má podľa Vás příliš dlhý remienok? Alebo by ste radšej kovový? Ani to u nás nie je problém, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Máte vlastnú značku / firmu?

Ak máte vlastnú značku a želáte si vyrobiť darčeky pre svojich zamestnancov či partnerov, neváhajte nás kontaktovať. Môžeme spoločne vybrať z našej aktuálnej ponuky, alebo pripravíme výrobok presne podľa Vašich predstáv, či už puzdrá na karty, perá, ako aj tašky na notebooky a podobne. Ak máte vlastnú značku a chcete u nás vyrábať, kontaktujte našu výrobnú riaditeľku Pavlu Šedinovú. Viac o zákazkovej výrobe sa dozviete tu.

 

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou

Manažerský team ELEGA, spol. s r.o.

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou