Veľkoobchod

Máte obchod a máte záujem o naše produkty? Alebo plánujete otvoriť obchod? Chcete predávať výrobky ELEGA? Radi vám poskytneme všetky služby, ktoré potrebujete na ich predaj.
Poskytneme vám všetky potrebné údaje v podobe fotografií výrobkov aj lifestyle fotografií, popisov, skladovej dostupnosti a mnohých parametrov. Možnosť online pripojenia prostredníctvom XML feedu.
S nami sa spolupráca nekončí predajom, poskytujeme poradenské služby, či už ide o marketingové poradenstvo, elektronický obchod alebo poradenstvo v oblasti starostlivosti o kožené výrobky.
V prípade elektronického obchodu sme schopní zasielať tovar priamo vašim zákazníkom.

Distribútor

Ak nemáte vlastný obchod, ale máte záujem ponúkať výrobky ELEGA vo svojej krajine, môžete sa stať naším distribútorom. Poskytneme vám maximálnu podporu pri údržbe výrobkov a pravidelných dodávkach.

Veríme, že znalosť vašej krajiny, preferencií zákazníkov a kontakt s miestnym trhom. Je to prvý krok k úspechu. Poskytneme vám profesionálne služby, či už ide o marketingové poradenstvo, elektronický obchod alebo poradenstvo v oblasti starostlivosti o kožu.

 

Ak máte skúsenosti s budovaním značky a kontakty na správnych zákazníkov vo vašej krajine, je to pre vás skvelá príležitosť

 

Skutočne oceníme, ak naša značka ELEGA uspokojí zákazníkov v nových častiach sveta.

 

Kontakt

Martin Diviš, e-mail: m.divis@elega.cz, mobil: +420 603 168 394

 

Příběh ELegy. Vymýšlení kabelek Elega s Danou Morávkovou