Starostlivosť o kožu

Koža Nappa, Adria alebo podobná koža - celozrnná koža najvyššej kvality.

Pokyny na ošetrovanie výrobkov z hladkej a mäkkej kože: pred prvým použitím je najlepšie naniesť krém na kožu alebo použiť impregnačné spreje. V prípade potreby, ak chcete oživiť a vyčistiť kožu, postupujte podľa týchto krokov: - Výrobok utrite mokrým kúskom látky a osušte ho. - Použite čistiaci výživný krém, v prípade ľahkého zašpinenia je možné použiť detské vlhčené obrúsky alebo čistiace mlieko používané na odstraňovanie make-upu. - Môžete použiť impregnáciu vhodnú na kožu. - V prípade odolných škvŕn je možné použiť prostriedok na čistenie škvŕn na kožu. Na čistenie môžete opatrne použiť aj mokrú mäkkú kefu na vlasy. Všetky čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na menej viditeľnom mieste, aby sa koža nepoškodila. Tieto tipy sú len naším odporúčaním a za prípadné škody nenesieme zodpovednosť.

Uskladnenie: Koža Nappa, Adria alebo podobná je mäkká a pružná. Nie sú náročné na údržbu. V prípade, že sú spevnené, je potrebné udržiavať ich tvar aj počas skladovania, aby sa zabránilo pokrčeniu. Kabelka, ktorá sa nenosí často, by sa mala naplniť papierom a uložiť do nášho textilného "prachového vrecka" s vyčnievajúcimi rúčkami, kde bude chránená pred prachom a farbami zvonku, pričom rúčky budú bezpečne zafixované na mieste, aby sa nezlomili. Chráňte ho pred priamym slnečným žiarením, veľkými teplotnými zmenami a poškodením ostrými predmetmi, pretože povrch je potom neopraviteľný.

Klasická koža - vyčinená koža

Ide o celokoženú kožu najvyššej kvality. Táto koža je prírodný materiál a jej vizáž sa vyvíja a úplne mení vplyvom UV žiarenia zo Slnka, vlhkosti, trenia a nosenia. Kožu môžete poškriabať ostrejším predmetom alebo nechtom. Po použití krému na kožu sa materiál obnoví.

Pokyny na ošetrovanie výrobkov z vyčinenej kože: Pred prvým použitím je najlepšie naniesť krém na kožu alebo použiť impregnačné spreje. V prípade potreby, ak chcete oživiť a vyčistiť kožu, postupujte podľa týchto krokov: - Použite čistiaci výživný krém alebo penu, v niektorých prípadoch navlhčený kus látky. - Proces čistenia vždy ukončite nanesením krému na kožu a potom ju vyleštite. Je možné použiť tónovací krém vo farbe kože. Všetky prípravky najskôr vyskúšajte na menej viditeľnom mieste, aby sa koža nepoškodila. Tieto tipy sú len naším odporúčaním a za prípadné škody nenesieme zodpovednosť.

Skladovanie: Keď sú výrobky spevnené, je potrebné zachovať ich tvar aj počas skladovania, aby sa zabránilo pokrčeniu. Kabelku, ktorá sa nenosí často, treba naplniť papierom a uložiť do nášho textilného "prachového vrecka" s vyčnievajúcimi rúčkami, kde bude chránená pred prachom a farbami zvonku, pričom rúčky budú bezpečne zafixované na mieste, aby sa nezlomili. Chráňte ho pred priamym slnečným žiarením, veľkými teplotnými zmenami a poškodením ostrými predmetmi. V prípade kvalitnej starostlivosti vydrží tento materiál dlhé roky.

Koža Saffiano - hovädzia koža v prevedení Saffiano alebo v kombinácii s kožou Saffiano

Pokyny na ošetrovanie výrobkov z kože Saffiano: Je veľmi odolná, nevyžaduje takmer žiadnu údržbu a ľahko sa čistí. Vďaka voskovanému vzoru nie je potrebné pred prvým použitím nanášať krém na kožu. Jediné, čo je potrebné, je použiť impregnačný sprej. V prípade potreby oživenia a čistenia kože postupujte podľa týchto krokov: - Výrobok utrite mokrým kúskom látky a osušte ho. - Použite čistiaci výživný krém, v prípade ľahkého zašpinenia je možné použiť detské vlhčené obrúsky alebo čistiace mlieko používané na odlíčenie. - Môžete použiť impregnáciu vhodnú na kožu. - V prípade odolných škvŕn je možné použiť prostriedok na čistenie škvŕn na kožu. Na čistenie môžete opatrne použiť aj mokrú mäkkú kefu na vlasy. Všetky čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na menej viditeľnom mieste, aby sa koža nepoškodila. Tieto tipy sú len naším odporúčaním a za prípadné škody nenesieme zodpovednosť.

Uskladnenie: Saffiano koža je pevná a nie je pružná. Používa sa najmä na pevné predmety, ktoré je potrebné chrániť pred pokrčením. Kabelka, ktorá sa nenosí často, by sa mala naplniť papierom a uložiť do nášho textilného "prachového vrecka" s vyčnievajúcimi rúčkami, kde bude chránená pred prachom a farbami zvonku, pričom rúčky budú bezpečne upevnené na mieste, aby sa nezlomili. Chráňte ho pred priamym slnečným žiarením, veľkými teplotnými zmenami a poškodením ostrými predmetmi, pretože povrch je potom neopraviteľný.

Špeciálna koža (byvolia koža, brúsená, s hadím vzorom, fóliovaná, lakovaná)
Pokyny na ošetrovanie výrobkov zo špeciálnej kože z byvolej kože: Každá časť kože má inú štruktúru, inú intenzitu farby. Ide o špeciálne upravenú kožu najvyššej kvality. Výrobky z byvolej kože sú veľmi odolné. Táto koža sa nosením stáva hladšou a lesklejšou. Vizáž takejto kože sa stáva jedinečnou a nevyzerá ako výrobná chyba. Čistenie - je potrebné dbať na určitú opatrnosť. Vždy používajte hladké čistiace prostriedky. Pri ostatných kožiach - výrobok utrite mokrým kúskom látky a osušte ho. Pri brúsenej koži je možné použiť špeciálnu impregnáciu, ktorú neodporúčame používať na iné kože. Všetky výrobky najskôr vyskúšajte na menej viditeľnom mieste, aby sa koža nepoškodila. Tieto tipy sú len naším odporúčaním a za prípadné škody nenesieme zodpovednosť.

Uskladnenie: V prípade, že je koža na kožu znečistená, je potrebné ju uskladniť: Keď sú výrobky spevnené, je potrebné zachovať ich tvar aj počas skladovania, aby sa zabránilo pokrčeniu. Kabelku, ktorá sa nenosí často, treba vyplniť papierom a uložiť do nášho textilného "prachového vrecka" s vyčnievajúcimi rúčkami, kde bude chránená pred prachom a farbami zvonku, pričom rúčky budú bezpečne zafixované na mieste, aby sa nezlomili. Chráňte ho pred priamym slnečným žiarením, veľkými teplotnými zmenami a poškodením ostrými predmetmi. V prípade kvalitnej starostlivosti vydrží tento materiál dlhé roky.