Mini kabelka Fluffy ružová plyšová

Kolekcia: Fluffy
SKU: 69790_ruz_plys
Skladom
Výrobca: ELEGA
139 €
82 €

Naša nadýchaná mini kabelka s dlhým úzkym popruhom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú pohodlie a jednoduchosť. Má zapínanie na zips a je štýlovým a praktickým doplnkom na stretnutia.

S rozmermi 19 x 12 x 5 cm (š x v x h) je ideálna pre malé typy postáv. Do tašky si môžete vložiť telefón, malú peňaženku, vreckovky, kľúče a rúž. Dlhý popruh s dĺžkou 110 cm ( na vyžiadanie možno prispôsobiť) umožňuje nosiť kabelku cez rameno alebo krížom cez telo, čo z nej robí všestranný doplnok.
Kabelky z tohto nadčasového radu Fluffy vás očaria svojou ľahkou eleganciou a nadýchaným dizajnom. Vďaka mäkkej výplni poskytujú pocit, že sa musíte okamžite pritúliť, a sú ľahké ako pierko.

Navyše vás zaujme nezvyčajný materiál, ktorý sme na tašky použili. Je to mäkký plyš. Teraz budete potrebovať svojho "plyšáka" aj vy, a nielen vaše deti!

Kolekcia obsahuje mini crossbody, menšiu a väčšiu tašku cez rameno. Všetky kabelky majú odnímateľný popruh, takže je len na vás, či chcete kabelku nosiť na ramene, alebo vám bude pohodlnejšie kúpiť si dlhý popruh na nosenie crossbody. Vyberte si veľkosť, ktorá vám najviac vyhovuje, a doplňte svoj outfit dokonalým štýlom.


Ihneď na odoslanie. Očakávaný dátum doručenia za 1 až 3 dni.

Rozmery:

  • 19 x 12 x 5cm (š x v x h)
  • Dĺžka popruhu: 110cm

Použité materiály:

  • Hladká hovädzia koža v kombinácii s plyšom

Ďalšie vlastnosti:

  • Nadčasové mini crossbody s dlhým popruhom
  • Logo len vo vnútri kabelky
  • Český výrobok
Farba ružová
Značka ELEGA
Vyrobeno Třebechovice pod Orebem, Česko
Kolekcia/Sezóna Fluffy
Farba/(kovanie) růžová/stříbro
Typ kože Adrie
Kovanie striebro
Zmestí sa NTB či A4 Nie
Veľkosť produktu malá
Prezeráte si:
Mini kabelka Fluffy ružová plyšová