Kabelka cez rameno Fluffy sivá plyšová

Kolekcia: Fluffy
SKU: 69773_sed_plys
Skladom
Výrobca: ELEGA
172 €
102 €

Malá dámska kabelka s odnímateľným držadlom cez rameno sa bezpečne uzatvára na kovový zips. Vo vnútri ponúka praktické úložné priestory vrátane jedného zipsového a jedného otvoreného vrecka na drobnosti.
Táto kabelka s výškou držadla 27 cm a rozmermi 23 x 18 x 8 cm (š x v x h) spĺňa všetky požiadavky na štýl, pohodlie a praktickosť. Je ideálna pre menšie typy postáv.
Kabelky z tohto nadčasového radu Fluffy vás očaria svojou ľahkou eleganciou a nadýchaným dizajnom. Vďaka mäkkej výplni vám dodajú pocit, že sa s nimi musíte okamžite pomaznať, a sú ľahké ako pierko.

Navyše vás zaujme nezvyčajný materiál, ktorý sme na tašku použili. Je to mäkký plyš. Teraz budete potrebovať svojho "plyšáka" aj vy, a nielen vaše deti!

Kolekcia obsahuje mini crossbody, menšiu a väčšiu tašku cez rameno. Všetky kabelky majú odnímateľný popruh, takže je len na vás, či chcete kabelku nosiť na ramene, alebo vám bude pohodlnejšie kúpiť si dlhý popruh na nosenie crossbody. Vyberte si veľkosť, ktorá vám najviac vyhovuje, a doplňte svoj outfit dokonalým štýlom.


Ihneď na odoslanie. Očakávaný dátum doručenia za 1 až 3 dni.

Rozmery:

  • 23 x 18 x 8cm (š x v x h)
  • Výška držadla: 27cm

Použité materiály:

  • Hladká hovädzia koža v kombinácii s plyšom

Ďalšie vlastnosti:

  • Nadčasová dámska kabelka cez rameno
  • Logo len vo vnútri kabelky
  • Český výrobok
Farba šedá
Značka ELEGA
Vyrobeno Třebechovice pod Orebem, Česko
Kolekcia/Sezóna Fluffy
Farba/(kovanie) šedá/stříbro
Typ kože Adrie
Kovanie striebro
Zmestí sa NTB či A4 Nie
Veľkosť produktu stredná
Prezeráte si:
Kabelka cez rameno Fluffy sivá plyšová